Találatok száma: 14

1. Úszás: két szenior-világbajnoki érmet nyert Szabó Árpád, a gödöllői vízipóló-csapat tagja
    2024-03-02 08:58:26
    Egyéniben a 100 méteres mellúszásban lett harmadik, majd a 4x50 méteres férfi vegyesváltó tagjaként a dobogó középső fokára állhatott fel
  2. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  3. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  4. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  5. Diákolimpia, megyei döntő: több számban is jeleskedtek a gödöllői úszószakosztály versenyzői
    2022-01-30 10:48:28
    Országos döntőbe jutott a Török Ignác Gimnázium 4x50 méteres lány gyorsúszó váltója és Ercsi Csongor 100 méter háton
  6. Megkapta a FINA-minősítést a gödöllői uszoda, alaptalan pletykák keringtek a nyáron
    2021-10-15 09:58:32
    Vécsey László kormánypárti országgyűlési képviselő elmondta, nemzetközi versenyek is rendezhetők az 50 méteres medencében
  7. Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme
    2021-10-06 01:12:34
    A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett
  8. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  9. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  10. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  11. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  12. Átadták az egykoron brutális újdonságnak nevezett Köztársaság úti felüljárót
    2019-11-20 14:14:21
    Közel 150 méter hosszú és csaknem 15 méter széles a vasúti síneket 8 és fél méter magasan keresztező közlekedési létesítmény
  13. Gödöllői gerelyhajító arany az újoncoknál
    2015-03-09 09:21:39
    Juhász Nándor kezéből kis híján 50 méterre szállt a sportszer. Dobása nem hivatalos országos csúcsnak számít
  14. Nem egy beteg halt meg…
    2012-03-20 22:07:21
    Kiderült, hogy Gémesi György iszonyatosan megszállott környezetvédő, de tovább épül a hulladékudvar